Aukce Brno, aukční dům, prodej výtvarného umění, design

Zajímáte se o umění? Jste zaujati uměleckými díly? Přijďte se podívat na jednu z našich aukcí v Brně.

Aukční nabídky v Brně, odborné posouzení uměleckých děl, znalec obrazů

Náš úspěšný Aukční dům Sýpka z Brna pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíhají v Praze v paláci Žofín.

Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.

Další informace získáte na uvedených kontaktech. Sídlíme v Brně.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.